سایت فری پیک (Freepik)

سایت فری پیک دنیای خاص طراحان و گرافیست هاست که می توانند با خرید از فری پیک یا دانلود از فری پیک طراحی خود را ارتقا دهند. برخی از طراحان و گرافیست های کشورمان نیز از کاربران این وبسایت (فری پیک) گرافیکی بزرگ دنیا هستند. فری پیک با قرار دادن فایل های عکس، psd ها، وکتور، آیکون، فایل های لایه باز و سایر سورس های گرافیکی با کیفیت بسیار بالا این اطمینان را به طراحان دنیا می دهد که می توانند فایل مورد نظر خود را از این سایت به دست آورند. سایت فری پیک تمام طراحی ها و آثار خود را در دو دسته رایگان و غیر رایگان جای داده است و این امر مشهود است که از تمامی سورس های سایت به صورت رایگان نمی توان بهره برد.

خرید فری پیک

دانلود از فری پیک (Freepik)

دانلود از freepik شامل بخش رایگان و بخش پرمیوم (با خرید اکانت پرمیوم فعال می شود) می باشد که در بخش رایگان هر کاربر روزانه تنها می تواند 3 فایل معمولی دانلود کند اما بخش پرمیوم اجازه دسترسی به تمام فایل های ویژه را می دهد. اما این بخش نیز دارای محدودیت دانلود 100 فایل در روز می باشد. به دلیل تحریم هایی که در کشور ما است و مشکلات ارزی که وجود دارد، کاربران ایرانی به بخش پرمیوم سایت فری پیک دسترسی ندارند. به دلیل عدم دسترسی تمام کاربران به بخش پرمیوم؛ المنت فا فایل های گرافیکی مد نظر شما را با کمترین قیمت از فری پیک خریداری کرده و از طریق لینک مستقیم در اختیار شما قرار می دهد. المنت فا برای اینکه در زمان و هزینه شما صرفه جویی شود خرید از فری پیک را برای فایل ها با کمترین قیمت انجام می دهد.

خرید از فری پیک (Freepik)

خرید از فری پیک تعرفه های خاص خود را دارد مثلا خرید هر سورس از 1 تا 10 فایل (هرفایل) 2500 تومان و از 10 فایل به بالا دارای تخفیف می باشد. فری پیک دارای طرح های حرفه ای بسیار زیادی است در حدود 10 میلیون؛ که المنت فا با خرید اشتراک پرمیوم اجازه دسترسی به این بخش ویژه را دارد و از فایل های این بخش برای رفع نیاز کاربران ایرانی خود استفاده می کند. این سایت جزء سایت هایی است که هر روز فایل های جدیدی را آپلود می کند پس نگران این نباشید که فایل ها به روز هستند یا خیر. این سایت طرح ها و تصاویر مختلفی دارد شامل منوهای رستوران، قالب های آماده و کسانی که تولید محتوا می کنند می توانند از تصاویر استوک استفاده کنند. در این سایت کاربران می توانند هر چیزی برای طراحی منحصر به فردشان پیدا کنند.

خرید آسان و مطمئن از فری پیک

Commercial delivery

انتخاب پلن

پرداخت

دانلود فایل

پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید